Günün Maçları

İspanya - 1. Ligi
Deportivo 20:00 Espanyol Deportivo - Espanyol takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo - Espanyol arasındaki maçlar
Almanya - 1. Bundesliga Ligi
Mainz 05 19:30 Wolfsburg Mainz 05 - Wolfsburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Mainz 05 - Wolfsburg arasındaki maçlar
Fransa - 1. Ligi
Strasbourg 19:45 Montpellier Strasbourg - Montpellier takım karşılaştırması ve bahis analizi Strasbourg - Montpellier arasındaki maçlar
Hollanda - 1. Ligi Eredivisie
Groningen 19:00 NAC Breda Groningen - NAC Breda takım karşılaştırması ve bahis analizi Groningen - NAC Breda arasındaki maçlar
Portekiz - 1. Ligi Liga Bwin
Rio Ave 20:30 Desportivo Aves Rio Ave - Desportivo Aves takım karşılaştırması ve bahis analizi Rio Ave - Desportivo Aves arasındaki maçlar
Türkiye - Sportoto Süper Ligi
Galatasaray 17:00 Bursaspor Galatasaray - Bursaspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Galatasaray - Bursaspor arasındaki maçlar
Akhisar Bld. 17:00 Konyaspor Akhisar Bld. - Konyaspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Akhisar Bld. - Konyaspor arasındaki maçlar
Belçika - 1. Ligi
Genk 19:30 Antwerp Genk - Antwerp takım karşılaştırması ve bahis analizi Genk - Antwerp arasındaki maçlar
Cezayir - 1. Ligi
JS Kabylie 15:00 USM Bel Abbès JS Kabylie - USM Bel Abbès takım karşılaştırması ve bahis analizi JS Kabylie - USM Bel Abbès arasındaki maçlar
MC Oran 15:00 USM El Harrach MC Oran - USM El Harrach takım karşılaştırması ve bahis analizi MC Oran - USM El Harrach arasındaki maçlar
Paradou 15:00 NA Hussein Dey Paradou - NA Hussein Dey takım karşılaştırması ve bahis analizi Paradou - NA Hussein Dey arasındaki maçlar
CS Constantine 16:00 Biskra CS Constantine - Biskra takım karşılaştırması ve bahis analizi CS Constantine - Biskra arasındaki maçlar
Cezayir - 2. Ligi
Bordj Bou Arreridj 15:00 MC El Eulma Bordj Bou Arreridj - MC El Eulma takım karşılaştırması ve bahis analizi Bordj Bou Arreridj - MC El Eulma arasındaki maçlar
GC Mascara 15:00 MO Béjaïa GC Mascara - MO Béjaïa takım karşılaştırması ve bahis analizi GC Mascara - MO Béjaïa arasındaki maçlar
Tlemcen 15:00 ASM Oran Tlemcen - ASM Oran takım karşılaştırması ve bahis analizi Tlemcen - ASM Oran arasındaki maçlar
JSM Béjaïa 15:00 CA Batna JSM Béjaïa - CA Batna takım karşılaştırması ve bahis analizi JSM Béjaïa - CA Batna arasındaki maçlar
Kouba 15:00 Amal Bou Saâda Kouba - Amal Bou Saâda takım karşılaştırması ve bahis analizi Kouba - Amal Bou Saâda arasındaki maçlar
Aïn M'lila 15:00 ASO Chlef Aïn M'lila - ASO Chlef takım karşılaştırması ve bahis analizi Aïn M'lila - ASO Chlef arasındaki maçlar
RC Relizane 15:00 Saïda RC Relizane - Saïda takım karşılaştırması ve bahis analizi RC Relizane - Saïda arasındaki maçlar
Aïn Fakroun 15:00 Skikda Aïn Fakroun - Skikda takım karşılaştırması ve bahis analizi Aïn Fakroun - Skikda arasındaki maçlar
Arjantin - 1. Ligi
Olimpo 22:00 Arsenal Sarandi Olimpo - Arsenal Sarandi takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpo - Arsenal Sarandi arasındaki maçlar
Huracan 22:00 Estudiantes Huracan - Estudiantes takım karşılaştırması ve bahis analizi Huracan - Estudiantes arasındaki maçlar
Arjantin - Primera B Ligi
Barracas Central 20:00 San Telmo Barracas Central - San Telmo takım karşılaştırması ve bahis analizi Barracas Central - San Telmo arasındaki maçlar
Arjantin - Reserve League
Olimpo Res. 12:00 Arsenal Res. Olimpo Res. - Arsenal Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpo Res. - Arsenal Res. arasındaki maçlar
Lanús Res. 20:00 Rosario Central Res. Lanús Res. - Rosario Central Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Lanús Res. - Rosario Central Res. arasındaki maçlar
Avustralya - A-Ligi
Central Coast Mariners 08:50 Wellington Phoenix Central Coast Mariners - Wellington Phoenix takım karşılaştırması ve bahis analizi Central Coast Mariners - Wellington Phoenix arasındaki maçlar
Avustralya - National Premier League
Melbourne Knights 08:30 Oakleigh Cannons Melbourne Knights - Oakleigh Cannons takım karşılaştırması ve bahis analizi Melbourne Knights - Oakleigh Cannons arasındaki maçlar
Green Gully 09:30 Avondale Heights Green Gully - Avondale Heights takım karşılaştırması ve bahis analizi Green Gully - Avondale Heights arasındaki maçlar
Inglewood United 11:00 Stirling Lions Inglewood United - Stirling Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Inglewood United - Stirling Lions arasındaki maçlar
Forrestfield United 12:00 Floreat Athena Forrestfield United - Floreat Athena takım karşılaştırması ve bahis analizi Forrestfield United - Floreat Athena arasındaki maçlar
Avustralya - State Leagues
Southside Eagles Ert Logan Lightning Southside Eagles - Logan Lightning takım karşılaştırması ve bahis analizi Southside Eagles - Logan Lightning arasındaki maçlar
Dandenong City 09:30 Springvale White Eagles Dandenong City - Springvale White Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi Dandenong City - Springvale White Eagles arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane
Brisbane Knights 10:30 Mt Gravatt Hawks Brisbane Knights - Mt Gravatt Hawks takım karşılaştırması ve bahis analizi Brisbane Knights - Mt Gravatt Hawks arasındaki maçlar
Centenary Stormers 10:30 Virginia United Centenary Stormers - Virginia United takım karşılaştırması ve bahis analizi Centenary Stormers - Virginia United arasındaki maçlar
Avustralya - FFA Cup
Lismore Thistles 08:00 Ballina Lismore Thistles - Ballina takım karşılaştırması ve bahis analizi Lismore Thistles - Ballina arasındaki maçlar
Avusturya - Red Zac 1. Ligi
Austria Lustenau 17:30 Wiener Neustadt Austria Lustenau - Wiener Neustadt takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Lustenau - Wiener Neustadt arasındaki maçlar
Ried 17:30 FAC Team für Wien Ried - FAC Team für Wien takım karşılaştırması ve bahis analizi Ried - FAC Team für Wien arasındaki maçlar
Blau-Weiß Linz 17:30 Liefering Blau-Weiß Linz - Liefering takım karşılaştırması ve bahis analizi Blau-Weiß Linz - Liefering arasındaki maçlar
Hartberg 19:30 Wacker Innsbruck Hartberg - Wacker Innsbruck takım karşılaştırması ve bahis analizi Hartberg - Wacker Innsbruck arasındaki maçlar
Avusturya - Regionalliga
Austria Wien II 18:00 Schwechat Austria Wien II - Schwechat takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Wien II - Schwechat arasındaki maçlar
Neusiedl 18:00 Horn Neusiedl - Horn takım karşılaştırması ve bahis analizi Neusiedl - Horn arasındaki maçlar
Amstetten 18:30 Parndorf Amstetten - Parndorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Amstetten - Parndorf arasındaki maçlar
Ebreichsdorf 18:30 Wiener SK Ebreichsdorf - Wiener SK takım karşılaştırması ve bahis analizi Ebreichsdorf - Wiener SK arasındaki maçlar
Azerbaycan - Birinci Dasta
MOIK 11:00 Ağsu MOIK - Ağsu takım karşılaştırması ve bahis analizi MOIK - Ağsu arasındaki maçlar
Qaradağ Lökbatan 11:00 AZAL Qaradağ Lökbatan - AZAL takım karşılaştırması ve bahis analizi Qaradağ Lökbatan - AZAL arasındaki maçlar
Sabah 11:00 Turan-T Sabah - Turan-T takım karşılaştırması ve bahis analizi Sabah - Turan-T arasındaki maçlar
Bahreyn - Second Division
Isa Town 15:15 Busaiteen Isa Town - Busaiteen takım karşılaştırması ve bahis analizi Isa Town - Busaiteen arasındaki maçlar
Al Tadamun Buri 15:15 Sitra Al Tadamun Buri - Sitra takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Tadamun Buri - Sitra arasındaki maçlar
Belçika - 3. Ligi
Sporting Hasselt 19:30 Hades Sporting Hasselt - Hades takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Hasselt - Hades arasındaki maçlar
Belçika - Promotion
Bilzerse Waltwilder 19:30 Wellen Bilzerse Waltwilder - Wellen takım karşılaştırması ve bahis analizi Bilzerse Waltwilder - Wellen arasındaki maçlar
Bolivya - 1. Ligi
124’ Club Destroyers 3 - 1 Oriente Petrolero Club Destroyers - Oriente Petrolero takım karşılaştırması ve bahis analizi Club Destroyers - Oriente Petrolero arasındaki maçlar
Botswana - Premier League
Miscellaneous 17:00 Centre Chiefs Miscellaneous - Centre Chiefs takım karşılaştırması ve bahis analizi Miscellaneous - Centre Chiefs arasındaki maçlar
Brezilya - Brezilya Kupası
124’ Sampaio Corrêa 1 - 0 Parana Sampaio Corrêa - Parana takım karşılaştırması ve bahis analizi Sampaio Corrêa - Parana arasındaki maçlar
MS Uberlândia 0 - 2 Coritiba Uberlândia - Coritiba takım karşılaştırması ve bahis analizi Uberlândia - Coritiba arasındaki maçlar
Brezilya - Mineiro I
Tombense 23:30 América Mineiro Tombense - América Mineiro takım karşılaştırması ve bahis analizi Tombense - América Mineiro arasındaki maçlar
Brezilya - Amazonense
Princesa Solimões 00:00 Rio Negro AM Princesa Solimões - Rio Negro AM takım karşılaştırması ve bahis analizi Princesa Solimões - Rio Negro AM arasındaki maçlar
Manaus 00:00 Nacional AM Manaus - Nacional AM takım karşılaştırması ve bahis analizi Manaus - Nacional AM arasındaki maçlar
Brezilya - Sul-Matogrossense
União ABC 00:10 Novoperário União ABC - Novoperário takım karşılaştırması ve bahis analizi União ABC - Novoperário arasındaki maçlar
Brezilya - Liga do Nordeste
109’ Bahia 2 - 0 Náutico Bahia - Náutico takım karşılaştırması ve bahis analizi Bahia - Náutico arasındaki maçlar
Bulgaristan - 1. Ligi
CSKA Sofia 15:30 Cherno More CSKA Sofia - Cherno More takım karşılaştırması ve bahis analizi CSKA Sofia - Cherno More arasındaki maçlar
Burundi - Ligue A
Athlético Olympic 14:00 Le Messager de Bujumbura Athlético Olympic - Le Messager de Bujumbura takım karşılaştırması ve bahis analizi Athlético Olympic - Le Messager de Bujumbura arasındaki maçlar
Şili - 1. Ligi
Colo Colo 23:00 O'Higgins Colo Colo - O'Higgins takım karşılaştırması ve bahis analizi Colo Colo - O'Higgins arasındaki maçlar
Şili - Primera B Ligi
Barnechea 23:00 Ñublense Barnechea - Ñublense takım karşılaştırması ve bahis analizi Barnechea - Ñublense arasındaki maçlar
Kolombiya - Copa Mustang
MS Atlético Nacional 2 - 0 América de Cali Atlético Nacional - América de Cali takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Nacional - América de Cali arasındaki maçlar
Kolombiya - Kolombiya Kupası
MS Depor FC 0 - 1 Cúcuta Deportivo Depor FC - Cúcuta Deportivo takım karşılaştırması ve bahis analizi Depor FC - Cúcuta Deportivo arasındaki maçlar
Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Ligi
Ayia Napa 17:00 EN THOI Lakatamia Ayia Napa - EN THOI Lakatamia takım karşılaştırması ve bahis analizi Ayia Napa - EN THOI Lakatamia arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 1. Ligi
Dukla Praha 17:00 Jablonec Dukla Praha - Jablonec takım karşılaştırması ve bahis analizi Dukla Praha - Jablonec arasındaki maçlar
Danimarka - Superligaen Ligi
Horsens 18:00 Randers Horsens - Randers takım karşılaştırması ve bahis analizi Horsens - Randers arasındaki maçlar
Mısır - 1. Ligi
El Geish 15:00 Petrojet El Geish - Petrojet takım karşılaştırması ve bahis analizi El Geish - Petrojet arasındaki maçlar
İngiltere - Championship Ligi
Hull City 19:45 Sheffield United Hull City - Sheffield United takım karşılaştırması ve bahis analizi Hull City - Sheffield United arasındaki maçlar
İngiltere - N L 4 1. Ligi
Witham Town 19:45 Heybridge Swifts Witham Town - Heybridge Swifts takım karşılaştırması ve bahis analizi Witham Town - Heybridge Swifts arasındaki maçlar
Estonya - Super Cup
Flora 17:30 Levadia Flora - Levadia takım karşılaştırması ve bahis analizi Flora - Levadia arasındaki maçlar
Avrupa - FNL Cup
Tambov 08:15 Rotor Volgograd Tambov - Rotor Volgograd takım karşılaştırması ve bahis analizi Tambov - Rotor Volgograd arasındaki maçlar
Krylya Sovetov 10:45 Spartak Moskva II Krylya Sovetov - Spartak Moskva II takım karşılaştırması ve bahis analizi Krylya Sovetov - Spartak Moskva II arasındaki maçlar
Caramba/Dinamo Rīga 13:30 Shinnik Caramba/Dinamo Rīga - Shinnik takım karşılaştırması ve bahis analizi Caramba/Dinamo Rīga - Shinnik arasındaki maçlar
Luch Vladivostok 17:00 Ural Luch Vladivostok - Ural takım karşılaştırması ve bahis analizi Luch Vladivostok - Ural arasındaki maçlar
Fransa - 2. Ligi
Auxerre 19:00 Valenciennes Auxerre - Valenciennes takım karşılaştırması ve bahis analizi Auxerre - Valenciennes arasındaki maçlar
Lens 19:00 Clermont Lens - Clermont takım karşılaştırması ve bahis analizi Lens - Clermont arasındaki maçlar
Ajaccio 19:00 Sochaux Ajaccio - Sochaux takım karşılaştırması ve bahis analizi Ajaccio - Sochaux arasındaki maçlar
Niort 19:00 Nimes Niort - Nimes takım karşılaştırması ve bahis analizi Niort - Nimes arasındaki maçlar
Le Havre 19:00 Bourg-Péronnas Le Havre - Bourg-Péronnas takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Havre - Bourg-Péronnas arasındaki maçlar
Chateauroux 19:00 Gazélec Ajaccio Chateauroux - Gazélec Ajaccio takım karşılaştırması ve bahis analizi Chateauroux - Gazélec Ajaccio arasındaki maçlar
Reims 19:00 Quevilly Reims - Quevilly takım karşılaştırması ve bahis analizi Reims - Quevilly arasındaki maçlar
Tours 19:00 Orléans Tours - Orléans takım karşılaştırması ve bahis analizi Tours - Orléans arasındaki maçlar
Fransa - National Ligi
Grenoble 19:00 Pau Grenoble - Pau takım karşılaştırması ve bahis analizi Grenoble - Pau arasındaki maçlar
Avranches 19:00 Consolat Marseille Avranches - Consolat Marseille takım karşılaştırması ve bahis analizi Avranches - Consolat Marseille arasındaki maçlar
Lyon-Duchère 19:00 Sannois-St-Gratien Lyon-Duchère - Sannois-St-Gratien takım karşılaştırması ve bahis analizi Lyon-Duchère - Sannois-St-Gratien arasındaki maçlar
Les Herbiers 19:00 Boulogne Les Herbiers - Boulogne takım karşılaştırması ve bahis analizi Les Herbiers - Boulogne arasındaki maçlar
Concarneau 19:00 Rodez Concarneau - Rodez takım karşılaştırması ve bahis analizi Concarneau - Rodez arasındaki maçlar
Béziers 19:00 Créteil Béziers - Créteil takım karşılaştırması ve bahis analizi Béziers - Créteil arasındaki maçlar
Chambly 19:00 Dunkerque Chambly - Dunkerque takım karşılaştırması ve bahis analizi Chambly - Dunkerque arasındaki maçlar
French Guyana - Division d'Honneur
CSC Cayenne 23:00 Olympique Cayenne CSC Cayenne - Olympique Cayenne takım karşılaştırması ve bahis analizi CSC Cayenne - Olympique Cayenne arasındaki maçlar
Almanya - 2. Bundesliga Ligi
Arminia Bielefeld 17:30 Dynamo Dresden Arminia Bielefeld - Dynamo Dresden takım karşılaştırması ve bahis analizi Arminia Bielefeld - Dynamo Dresden arasındaki maçlar
Jahn Regensburg 17:30 Fortuna Düsseldorf Jahn Regensburg - Fortuna Düsseldorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Jahn Regensburg - Fortuna Düsseldorf arasındaki maçlar
Almanya - 3. Ligi
Fortuna Köln 18:00 Werder Bremen II Fortuna Köln - Werder Bremen II takım karşılaştırması ve bahis analizi Fortuna Köln - Werder Bremen II arasındaki maçlar
Almanya - Regionalliga Ligi
Neustrelitz Ert BFC Dynamo Neustrelitz - BFC Dynamo takım karşılaştırması ve bahis analizi Neustrelitz - BFC Dynamo arasındaki maçlar
Wacker Nordhausen 18:00 Babelsberg Wacker Nordhausen - Babelsberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Wacker Nordhausen - Babelsberg arasındaki maçlar
Lübeck 18:30 Eutin 08 Lübeck - Eutin 08 takım karşılaştırması ve bahis analizi Lübeck - Eutin 08 arasındaki maçlar
Bonner SC Ert Wegberg-Beeck Bonner SC - Wegberg-Beeck takım karşılaştırması ve bahis analizi Bonner SC - Wegberg-Beeck arasındaki maçlar
Drochtersen / Assel 18:30 St. Pauli II Drochtersen / Assel - St. Pauli II takım karşılaştırması ve bahis analizi Drochtersen / Assel - St. Pauli II arasındaki maçlar
Almanya - Oberliga Ligi
Malchower SV 18:30 Strausberg Malchower SV - Strausberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Malchower SV - Strausberg arasındaki maçlar
Victoria Hamburg 18:30 TSV Buchholz Victoria Hamburg - TSV Buchholz takım karşılaştırması ve bahis analizi Victoria Hamburg - TSV Buchholz arasındaki maçlar
Gibraltar - Premier Division
Lions Gibraltar 19:30 Gibraltar United Lions Gibraltar - Gibraltar United takım karşılaştırması ve bahis analizi Lions Gibraltar - Gibraltar United arasındaki maçlar
Guam - Division One
IDL 09:00 Quality Distributors IDL - Quality Distributors takım karşılaştırması ve bahis analizi IDL - Quality Distributors arasındaki maçlar
Bobcat Rovers 11:00 BOG II Bobcat Rovers - BOG II takım karşılaştırması ve bahis analizi Bobcat Rovers - BOG II arasındaki maçlar
İzlanda - League Cup B
KH 19:30 Reynir KH - Reynir takım karşılaştırması ve bahis analizi KH - Reynir arasındaki maçlar
Hindistan - Indian Super League
Kerala Blasters 14:30 Chennaiyin FC Kerala Blasters - Chennaiyin FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Kerala Blasters - Chennaiyin FC arasındaki maçlar
Hindistan - ONGC Ulusal Futbol Ligi
Aizawl 08:30 Arrows Aizawl - Arrows takım karşılaştırması ve bahis analizi Aizawl - Arrows arasındaki maçlar
İran - Premier Ligi
Gostaresh Foolad Tabriz 11:30 Paykan Gostaresh Foolad Tabriz - Paykan takım karşılaştırması ve bahis analizi Gostaresh Foolad Tabriz - Paykan arasındaki maçlar
Sepidrood Rasht 11:30 Saipa Sepidrood Rasht - Saipa takım karşılaştırması ve bahis analizi Sepidrood Rasht - Saipa arasındaki maçlar
Naft Tehran 12:00 Sanat Naft Naft Tehran - Sanat Naft takım karşılaştırması ve bahis analizi Naft Tehran - Sanat Naft arasındaki maçlar
Siah Jamegan 12:00 Sepahan Siah Jamegan - Sepahan takım karşılaştırması ve bahis analizi Siah Jamegan - Sepahan arasındaki maçlar
İsrail - Liga Leumit
Hapoel Petah Tikva 13:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod arasındaki maçlar
Hapoel Kfar Saba 13:00 Ironi Nesher Hapoel Kfar Saba - Ironi Nesher takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Kfar Saba - Ironi Nesher arasındaki maçlar
Ironi Ramat HaSharon 13:00 Hapoel Afula Ironi Ramat HaSharon - Hapoel Afula takım karşılaştırması ve bahis analizi Ironi Ramat HaSharon - Hapoel Afula arasındaki maçlar
Hapoel Marmorek 13:00 Maccabi Ahi Nazareth Hapoel Marmorek - Maccabi Ahi Nazareth takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Marmorek - Maccabi Ahi Nazareth arasındaki maçlar
Hapoel Eran Hadera 13:00 Hapoel Rishon LeZion Hapoel Eran Hadera - Hapoel Rishon LeZion takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Eran Hadera - Hapoel Rishon LeZion arasındaki maçlar
İsrail - Liga Artzit
MS Dimona 10:30 Hapoel Mahane Yehuda MS Dimona - Hapoel Mahane Yehuda takım karşılaştırması ve bahis analizi MS Dimona - Hapoel Mahane Yehuda arasındaki maçlar
Ironi Tiberias 11:00 Rubi Shapira Ironi Tiberias - Rubi Shapira takım karşılaştırması ve bahis analizi Ironi Tiberias - Rubi Shapira arasındaki maçlar
Hapoel Hod Hasharon 11:00 Hapoel Kfar Shalem Hapoel Hod Hasharon - Hapoel Kfar Shalem takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Hod Hasharon - Hapoel Kfar Shalem arasındaki maçlar
Maccabi Tzur Shalom 11:00 Hapoel Shfara'am Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Shfara'am takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Shfara'am arasındaki maçlar
Maccabi Yavne 11:00 Hapoel Bikat Hayarden Maccabi Yavne - Hapoel Bikat Hayarden takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Yavne - Hapoel Bikat Hayarden arasındaki maçlar
Maccabi Kiryat Ata 11:00 Hapoel Kfar Kana Maccabi Kiryat Ata - Hapoel Kfar Kana takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Kiryat Ata - Hapoel Kfar Kana arasındaki maçlar
Hapoel Herzliya 11:15 Hapoel Migdal Haemek Hapoel Herzliya - Hapoel Migdal Haemek takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Herzliya - Hapoel Migdal Haemek arasındaki maçlar
Maccabi Shaarayim 11:30 Beitar Kfar Saba Shlomi Maccabi Shaarayim - Beitar Kfar Saba Shlomi takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Shaarayim - Beitar Kfar Saba Shlomi arasındaki maçlar
Ironi Kiryat Gat 11:30 Hapoel Azor Ironi Kiryat Gat - Hapoel Azor takım karşılaştırması ve bahis analizi Ironi Kiryat Gat - Hapoel Azor arasındaki maçlar
Maccabi Kabilio Jaffa 11:30 Agudat Sport Nordia Maccabi Kabilio Jaffa - Agudat Sport Nordia takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Kabilio Jaffa - Agudat Sport Nordia arasındaki maçlar
Hapoel Iksal 11:45 Hapoel Asi Gilboa Hapoel Iksal - Hapoel Asi Gilboa takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Iksal - Hapoel Asi Gilboa arasındaki maçlar
Kfar Kasem 12:00 Hakoah Ramat Gan Kfar Kasem - Hakoah Ramat Gan takım karşılaştırması ve bahis analizi Kfar Kasem - Hakoah Ramat Gan arasındaki maçlar
Maccabi Daliyat 12:00 Ironi Baka El Garbiya Maccabi Daliyat - Ironi Baka El Garbiya takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Daliyat - Ironi Baka El Garbiya arasındaki maçlar
Hapoel Jerusalem 12:00 MS Tira Hapoel Jerusalem - MS Tira takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Jerusalem - MS Tira arasındaki maçlar
Holon Yaniv 12:15 Sektzia Nes Tziona Holon Yaniv - Sektzia Nes Tziona takım karşılaştırması ve bahis analizi Holon Yaniv - Sektzia Nes Tziona arasındaki maçlar
İsrail - Liga Bet
Tzeirey Turan İpt Elnahada Nazereth Tzeirey Turan - Elnahada Nazereth takım karşılaştırması ve bahis analizi Tzeirey Turan - Elnahada Nazereth arasındaki maçlar
Beitar Pardes Hanna İpt Maccabi Achi Ichsal Beitar Pardes Hanna - Maccabi Achi Ichsal takım karşılaştırması ve bahis analizi Beitar Pardes Hanna - Maccabi Achi Ichsal arasındaki maçlar
Ahva Arraba 09:00 Maccabi Tzeirey Shfaram Ahva Arraba - Maccabi Tzeirey Shfaram takım karşılaştırması ve bahis analizi Ahva Arraba - Maccabi Tzeirey Shfaram arasındaki maçlar
Ironi Modi'in 09:50 Maccabi Ironi Netivot Ironi Modi'in - Maccabi Ironi Netivot takım karşılaştırması ve bahis analizi Ironi Modi'in - Maccabi Ironi Netivot arasındaki maçlar
MS Roch TLV 10:00 Ihud Bnei Jat MS Roch TLV - Ihud Bnei Jat takım karşılaştırması ve bahis analizi MS Roch TLV - Ihud Bnei Jat arasındaki maçlar
Bnei Yeechalal Rehovot 10:00 MS Be'er Sheva Bnei Yeechalal Rehovot - MS Be'er Sheva takım karşılaştırması ve bahis analizi Bnei Yeechalal Rehovot - MS Be'er Sheva arasındaki maçlar
Beitar Ir Ma'ale Adumim 10:15 Bnei Eilat Beitar Ir Ma'ale Adumim - Bnei Eilat takım karşılaştırması ve bahis analizi Beitar Ir Ma'ale Adumim - Bnei Eilat arasındaki maçlar
Shikun HaMizrah 10:15 Maccabi Be'er Sheva Shikun HaMizrah - Maccabi Be'er Sheva takım karşılaştırması ve bahis analizi Shikun HaMizrah - Maccabi Be'er Sheva arasındaki maçlar
Maccabi Ironi Sderot 10:30 Beitar Givat Zeev Shevi Maccabi Ironi Sderot - Beitar Givat Zeev Shevi takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Ironi Sderot - Beitar Givat Zeev Shevi arasındaki maçlar
Maccabi Ironi Amishav PT 10:30 Hapoel Kiryat Ono Maccabi Ironi Amishav PT - Hapoel Kiryat Ono takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Ironi Amishav PT - Hapoel Kiryat Ono arasındaki maçlar
Hapoel Bnei Pardes 10:45 Maccabi Ein Mahal Jamal Hapoel Bnei Pardes - Maccabi Ein Mahal Jamal takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Bnei Pardes - Maccabi Ein Mahal Jamal arasındaki maçlar
Shimshon Kfar Qasem 11:00 Hapoel Nahlat Yehuda Shimshon Kfar Qasem - Hapoel Nahlat Yehuda takım karşılaştırması ve bahis analizi Shimshon Kfar Qasem - Hapoel Nahlat Yehuda arasındaki maçlar
Bnei Jaffa Ortodoxim 11:00 Kafr Qasim Shouaa Bnei Jaffa Ortodoxim - Kafr Qasim Shouaa takım karşılaştırması ve bahis analizi Bnei Jaffa Ortodoxim - Kafr Qasim Shouaa arasındaki maçlar
Hapoel Yeruham 11:00 Maccabi Ashdod Hapoel Yeruham - Maccabi Ashdod takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Yeruham - Maccabi Ashdod arasındaki maçlar
Ihud Bnei Mejdel Krum 11:00 Beitar Nahariya Ihud Bnei Mejdel Krum - Beitar Nahariya takım karşılaştırması ve bahis analizi Ihud Bnei Mejdel Krum - Beitar Nahariya arasındaki maçlar
Hapoel Bu'eine 11:00 Maccabi Ma'alot Tarshiha Hapoel Bu'eine - Maccabi Ma'alot Tarshiha takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Bu'eine - Maccabi Ma'alot Tarshiha arasındaki maçlar
AS Holon Mor 11:15 Shimshon Bnei Taybe AS Holon Mor - Shimshon Bnei Taybe takım karşılaştırması ve bahis analizi AS Holon Mor - Shimshon Bnei Taybe arasındaki maçlar
Tzeirey Taibe 11:30 Beitar Petah-Tikva Tzeirey Taibe - Beitar Petah-Tikva takım karşılaştırması ve bahis analizi Tzeirey Taibe - Beitar Petah-Tikva arasındaki maçlar
Ironi Beit Dagan 11:30 Hapoel Pardesya Noam Ironi Beit Dagan - Hapoel Pardesya Noam takım karşılaştırması ve bahis analizi Ironi Beit Dagan - Hapoel Pardesya Noam arasındaki maçlar
Maccabi Kiryat Malachi 11:30 Ironi Beit Shemesh Maccabi Kiryat Malachi - Ironi Beit Shemesh takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Kiryat Malachi - Ironi Beit Shemesh arasındaki maçlar
Ironi Or Yehuda 12:00 Shimshon Tel Aviv Ironi Or Yehuda - Shimshon Tel Aviv takım karşılaştırması ve bahis analizi Ironi Or Yehuda - Shimshon Tel Aviv arasındaki maçlar
Tzeirey Kfar Kana 12:00 Ironi Bnei Kabul Tzeirey Kfar Kana - Ironi Bnei Kabul takım karşılaştırması ve bahis analizi Tzeirey Kfar Kana - Ironi Bnei Kabul arasındaki maçlar
Agudat Sport Ashdod 12:15 Moadon Tzeirey Rahat Agudat Sport Ashdod - Moadon Tzeirey Rahat takım karşılaştırması ve bahis analizi Agudat Sport Ashdod - Moadon Tzeirey Rahat arasındaki maçlar
Hapoel Tirat HaCarmel 12:30 Daburiyya Osama Hapoel Tirat HaCarmel - Daburiyya Osama takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Tirat HaCarmel - Daburiyya Osama arasındaki maçlar
Hapoel Bnei Zalfa 12:30 Ihud Bnei Kfar Kara Hapoel Bnei Zalfa - Ihud Bnei Kfar Kara takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Bnei Zalfa - Ihud Bnei Kfar Kara arasındaki maçlar
Hapoel Sandala Gilboa 12:30 Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara Hapoel Sandala Gilboa - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Sandala Gilboa - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara arasındaki maçlar
İtalya - Serie B Ligi
Spezia 18:00 Salernitana Spezia - Salernitana takım karşılaştırması ve bahis analizi Spezia - Salernitana arasındaki maçlar
Parma 20:00 Venezia Parma - Venezia takım karşılaştırması ve bahis analizi Parma - Venezia arasındaki maçlar
İtalya - Serie C1 Ligi
Vicenza 19:45 Reggiana Vicenza - Reggiana takım karşılaştırması ve bahis analizi Vicenza - Reggiana arasındaki maçlar
Jamaika - Premier Ligi
Waterhouse 00:30 Arnett Gardens Waterhouse - Arnett Gardens takım karşılaştırması ve bahis analizi Waterhouse - Arnett Gardens arasındaki maçlar
Japonya - J-Ligi
Sagan Tosu 11:00 Vissel Kobe Sagan Tosu - Vissel Kobe takım karşılaştırması ve bahis analizi Sagan Tosu - Vissel Kobe arasındaki maçlar
Ürdün - 1. Ligi
That Ras 13:00 Al Faisaly That Ras - Al Faisaly takım karşılaştırması ve bahis analizi That Ras - Al Faisaly arasındaki maçlar
Al Wihdat 16:30 Al Ramtha Al Wihdat - Al Ramtha takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Wihdat - Al Ramtha arasındaki maçlar
Kuveyt - 1. Ligi
Al Tadhamon 13:55 Al Kuwait Al Tadhamon - Al Kuwait takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Tadhamon - Al Kuwait arasındaki maçlar
Al Salmiyah 16:20 Al Arabi Al Salmiyah - Al Arabi takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Salmiyah - Al Arabi arasındaki maçlar
Macao - Primeira Divisão do Campeonato
Polícia 13:00 Windsor Arch Ka I Polícia - Windsor Arch Ka I takım karşılaştırması ve bahis analizi Polícia - Windsor Arch Ka I arasındaki maçlar
Malezya - Süper Ligi
Negeri Sembilan 13:00 Terengganu Negeri Sembilan - Terengganu takım karşılaştırması ve bahis analizi Negeri Sembilan - Terengganu arasındaki maçlar
Malezya - Premier Ligi
Kuantan FA 08:45 UKM FC Kuantan FA - UKM FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Kuantan FA - UKM FC arasındaki maçlar
PBDKT T-Team 13:00 UiTM PBDKT T-Team - UiTM takım karşılaştırması ve bahis analizi PBDKT T-Team - UiTM arasındaki maçlar
Malta - Premier Ligi
Naxxar Lions 18:00 Hibernians Naxxar Lions - Hibernians takım karşılaştırması ve bahis analizi Naxxar Lions - Hibernians arasındaki maçlar
Malta - Gozo First Division
Kercem Ajax 17:00 Ghajnsielem Kercem Ajax - Ghajnsielem takım karşılaştırması ve bahis analizi Kercem Ajax - Ghajnsielem arasındaki maçlar
Victoria Hotspurs 19:00 Gharb Rangers Victoria Hotspurs  - Gharb Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Victoria Hotspurs  - Gharb Rangers arasındaki maçlar
Meksika - Segunda División
Tijuana II 16:00 Atlas II Tijuana II - Atlas II takım karşılaştırması ve bahis analizi Tijuana II - Atlas II arasındaki maçlar
León II 16:00 Veracruz II León II - Veracruz II takım karşılaştırması ve bahis analizi León II - Veracruz II arasındaki maçlar
Gladiadores 16:00 Zitacuaro Gladiadores - Zitacuaro takım karşılaştırması ve bahis analizi Gladiadores - Zitacuaro arasındaki maçlar
Veracruz II 17:00 Puebla II Veracruz II - Puebla II takım karşılaştırması ve bahis analizi Veracruz II - Puebla II arasındaki maçlar
Cruz Azul Hidalgo 21:00 América II Cruz Azul Hidalgo - América II takım karşılaştırması ve bahis analizi Cruz Azul Hidalgo - América II arasındaki maçlar
Ocelotes UNACH 21:00 Yalmakan Ocelotes UNACH - Yalmakan takım karşılaştırması ve bahis analizi Ocelotes UNACH - Yalmakan arasındaki maçlar
Orizaba 22:00 Chimalhuacán Orizaba - Chimalhuacán takım karşılaştırması ve bahis analizi Orizaba - Chimalhuacán arasındaki maçlar
Myanmar - National League
Yangon United 09:00 KBZ Yangon United - KBZ takım karşılaştırması ve bahis analizi Yangon United - KBZ arasındaki maçlar
Kuzey / Orta Amerika - CONCACAF Champions' Cup
94’ Cibao 0 - 1 Guadalajara Cibao - Guadalajara takım karşılaştırması ve bahis analizi Cibao - Guadalajara arasındaki maçlar
Olimpia 03:00 New York RB Olimpia - New York RB takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpia - New York RB arasındaki maçlar
Santa Tecla 03:00 Seattle Sounders Santa Tecla - Seattle Sounders takım karşılaştırması ve bahis analizi Santa Tecla - Seattle Sounders arasındaki maçlar
Namibya - Premier League
Tigers 19:00 Young Africans Tigers - Young Africans takım karşılaştırması ve bahis analizi Tigers - Young Africans arasındaki maçlar
Hollanda - 2. Ligi Jupiler
NEC 19:00 Fortuna Sittard NEC - Fortuna Sittard takım karşılaştırması ve bahis analizi NEC - Fortuna Sittard arasındaki maçlar
Den Bosch 19:00 RKC Waalwijk Den Bosch - RKC Waalwijk takım karşılaştırması ve bahis analizi Den Bosch - RKC Waalwijk arasındaki maçlar
De Graafschap 19:00 Helmond Sport De Graafschap - Helmond Sport takım karşılaştırması ve bahis analizi De Graafschap - Helmond Sport arasındaki maçlar
Go Ahead Eagles 19:00 Oss Go Ahead Eagles - Oss takım karşılaştırması ve bahis analizi Go Ahead Eagles - Oss arasındaki maçlar
Telstar 19:00 Volendam Telstar - Volendam takım karşılaştırması ve bahis analizi Telstar - Volendam arasındaki maçlar
Cambuur 19:00 Emmen Cambuur - Emmen takım karşılaştırması ve bahis analizi Cambuur - Emmen arasındaki maçlar
Eindhoven 19:00 Dordrecht Eindhoven - Dordrecht takım karşılaştırması ve bahis analizi Eindhoven - Dordrecht arasındaki maçlar
MVV 19:00 Almere City MVV - Almere City takım karşılaştırması ve bahis analizi MVV - Almere City arasındaki maçlar
Panama - 1. Ligi
Independiente 01:00 Sporting San Miguelito Independiente - Sporting San Miguelito takım karşılaştırması ve bahis analizi Independiente - Sporting San Miguelito arasındaki maçlar
Panama - Liga Nacional de Ascenso
Atlético Nacional 23:00 Millenium Atlético Nacional - Millenium takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Nacional - Millenium arasındaki maçlar
Paraguay - Division Profesional
Libertad 23:00 Cerro Porteño Libertad - Cerro Porteño takım karşılaştırması ve bahis analizi Libertad - Cerro Porteño arasındaki maçlar
Peru - 1. Ligi
Inti Gas 20:30 Sport Rosario Inti Gas - Sport Rosario takım karşılaştırması ve bahis analizi Inti Gas - Sport Rosario arasındaki maçlar
Polonya - 1. Ligi
Zagłębie Lubin 17:00 Arka Gdynia Zagłębie Lubin - Arka Gdynia takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagłębie Lubin - Arka Gdynia arasındaki maçlar
Jagiellonia Białystok 19:30 Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk arasındaki maçlar
Katar - 1. Ligi
Al Arabi 13:50 Al Kharitiyath Al Arabi - Al Kharitiyath takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Arabi - Al Kharitiyath arasındaki maçlar
Umm Salal 16:00 Al Sailiya Umm Salal - Al Sailiya takım karşılaştırması ve bahis analizi Umm Salal - Al Sailiya arasındaki maçlar
İrlanda Cumhuriyeti - Premier Ligi
Cork City 19:45 Waterford United Cork City - Waterford United takım karşılaştırması ve bahis analizi Cork City - Waterford United arasındaki maçlar
Bray Wanderers 19:45 St. Patrick's Ath. Bray Wanderers - St. Patrick's Ath. takım karşılaştırması ve bahis analizi Bray Wanderers - St. Patrick's Ath. arasındaki maçlar
Sligo Rovers 19:45 Derry City Sligo Rovers - Derry City takım karşılaştırması ve bahis analizi Sligo Rovers - Derry City arasındaki maçlar
Shamrock Rovers 20:00 Dundalk Shamrock Rovers - Dundalk takım karşılaştırması ve bahis analizi Shamrock Rovers - Dundalk arasındaki maçlar
İrlanda Cumhuriyeti - 1. Ligi
Drogheda United 19:45 Finn Harps Drogheda United - Finn Harps takım karşılaştırması ve bahis analizi Drogheda United - Finn Harps arasındaki maçlar
UCD 19:45 Shelbourne UCD - Shelbourne takım karşılaştırması ve bahis analizi UCD - Shelbourne arasındaki maçlar
Galway 19:45 Athlone Town Galway - Athlone Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Galway - Athlone Town arasındaki maçlar
Cabinteely 19:45 Wexford Cabinteely - Wexford takım karşılaştırması ve bahis analizi Cabinteely - Wexford arasındaki maçlar
Romanya - 1. Ligi
CS U Craiova 18:45 ACS Poli Timişoara CS U Craiova - ACS Poli Timişoara takım karşılaştırması ve bahis analizi CS U Craiova - ACS Poli Timişoara arasındaki maçlar
Suudi Arabistan - Division 2
Al Riyadh 17:25 Al Draih Al Riyadh - Al Draih takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Riyadh - Al Draih arasındaki maçlar
Al Jubail 17:25 Al Ansar Al Jubail - Al Ansar takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Jubail - Al Ansar arasındaki maçlar
Al-Washm 17:25 Al-Muzahmiyya Al-Washm - Al-Muzahmiyya takım karşılaştırması ve bahis analizi Al-Washm - Al-Muzahmiyya arasındaki maçlar
Al Badaya 17:25 Al Adalh Al Badaya - Al Adalh takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Badaya - Al Adalh arasındaki maçlar
Al Sharq 17:25 Al Taqdom Al Sharq - Al Taqdom takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Sharq - Al Taqdom arasındaki maçlar
Al Suqoor 17:25 Al-Thuqbah Al Suqoor - Al-Thuqbah takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Suqoor - Al-Thuqbah arasındaki maçlar
Hottain 17:25 Al Jabalain Hottain - Al Jabalain takım karşılaştırması ve bahis analizi Hottain - Al Jabalain arasındaki maçlar
Al Jeel 17:25 Weg Al Jeel - Weg takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Jeel - Weg arasındaki maçlar
Abha 17:25 Al Kholood Abha - Al Kholood takım karşılaştırması ve bahis analizi Abha - Al Kholood arasındaki maçlar
Al Hjazz 17:25 Al-Ain Al Hjazz - Al-Ain takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Hjazz - Al-Ain arasındaki maçlar
Suudi Arabistan - Champions Cup
Al Ittihad 17:30 Al Shabab Al Ittihad - Al Shabab takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ittihad - Al Shabab arasındaki maçlar
İskoçya - 1. Ligi
Livingston 19:35 Dundee United Livingston - Dundee United takım karşılaştırması ve bahis analizi Livingston - Dundee United arasındaki maçlar
İskoçya - Scottish Football League
Edusport Academy 19:45 East Stirlingshire Edusport Academy - East Stirlingshire takım karşılaştırması ve bahis analizi Edusport Academy - East Stirlingshire arasındaki maçlar
Senegal - Ligue 1
Ouakam 16:30 Guédiawaye Ouakam - Guédiawaye takım karşılaştırması ve bahis analizi Ouakam - Guédiawaye arasındaki maçlar
Sırbistan - Süper Ligi
Voždovac 16:00 Napredak Voždovac - Napredak takım karşılaştırması ve bahis analizi Voždovac - Napredak arasındaki maçlar
Güney Afrika - Premier Futbol Ligi
Maritzburg United 18:00 Platinum Stars Maritzburg United - Platinum Stars takım karşılaştırması ve bahis analizi Maritzburg United - Platinum Stars arasındaki maçlar
Güney Afrika - Mvela Golden Lig
Cape Town All Stars 13:30 Super Eagles Cape Town All Stars   - Super Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi Cape Town All Stars   - Super Eagles arasındaki maçlar
Güney Amerika - Libertadores Kupası
124’ Guaraní 0 - 0 Junior Guaraní - Junior takım karşılaştırması ve bahis analizi Guaraní - Junior arasındaki maçlar
Güney Amerika - Sudamericana Kupası
124’ Everton 1 - 2 Caracas Everton - Caracas takım karşılaştırması ve bahis analizi Everton - Caracas arasındaki maçlar
İspanya - 2. Ligi
Sporting Gijon 20:00 Osasuna Sporting Gijon - Osasuna takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Gijon - Osasuna arasındaki maçlar
Sudan - Premier Ligi
Hilal Obayed 17:00 Merikh Kosti Hilal Obayed - Merikh Kosti takım karşılaştırması ve bahis analizi Hilal Obayed - Merikh Kosti arasındaki maçlar
Kober 17:00 Al-Ahly Merowe Kober - Al-Ahly Merowe takım karşılaştırması ve bahis analizi Kober - Al-Ahly Merowe arasındaki maçlar
Surinam - Hoofdklasse
Leo Victor 23:00 Nishan ’42 Leo Victor - Nishan ’42 takım karşılaştırması ve bahis analizi Leo Victor - Nishan ’42 arasındaki maçlar
WBC 23:00 Voorwaarts WBC - Voorwaarts takım karşılaştırması ve bahis analizi WBC - Voorwaarts arasındaki maçlar
İsviçre - Challenge League
Wohlen 19:00 Rapperswil-Jona Wohlen - Rapperswil-Jona takım karşılaştırması ve bahis analizi Wohlen - Rapperswil-Jona arasındaki maçlar
Suriye - 1. Ligi
Karama 12:00 Wathbah Karama - Wathbah takım karşılaştırması ve bahis analizi Karama - Wathbah arasındaki maçlar
Majd 12:00 Taliya Majd - Taliya takım karşılaştırması ve bahis analizi Majd - Taliya arasındaki maçlar
Al Mohafaza 12:00 Teshrin Al Mohafaza - Teshrin takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Mohafaza - Teshrin arasındaki maçlar
Herafyee Halab 12:00 Shorta Herafyee Halab - Shorta takım karşılaştırması ve bahis analizi Herafyee Halab - Shorta arasındaki maçlar
Tayland - 1. Ligi
Air Force Central 13:00 Muang Thong United Air Force Central - Muang Thong United takım karşılaştırması ve bahis analizi Air Force Central - Muang Thong United arasındaki maçlar
Tayland - Thai League 3
Raj Pracha 09:00 Seemok Raj Pracha - Seemok takım karşılaştırması ve bahis analizi Raj Pracha - Seemok arasındaki maçlar
Birleşik Arap Emirlikleri - Premier Ligi
Al Jazira 13:35 Hatta Al Jazira - Hatta takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Jazira - Hatta arasındaki maçlar
Al Nasr 13:35 Al Dhafra Al Nasr - Al Dhafra takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Nasr - Al Dhafra arasındaki maçlar
Al Wahda 16:15 Al Ahli Al Wahda - Al Ahli takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Wahda - Al Ahli arasındaki maçlar
Birleşik Arap Emirlikleri - 1. Ligi
Ras Al Khaima 13:25 Al Thaid Ras Al Khaima - Al Thaid takım karşılaştırması ve bahis analizi Ras Al Khaima - Al Thaid arasındaki maçlar
Bani Yas 13:30 Al Fujairah Bani Yas - Al Fujairah takım karşılaştırması ve bahis analizi Bani Yas - Al Fujairah arasındaki maçlar
Venezuela - 1. Ligi
Monagas 23:00 Deportivo Táchira Monagas - Deportivo Táchira takım karşılaştırması ve bahis analizi Monagas - Deportivo Táchira arasındaki maçlar
Galler - Premier Ligi
Cefn Druids 19:45 Bangor City Cefn Druids - Bangor City takım karşılaştırması ve bahis analizi Cefn Druids - Bangor City arasındaki maçlar
Galler - Feeder Leagues
Briton Ferry 19:30 Port Talbot Town Briton Ferry - Port Talbot Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Briton Ferry - Port Talbot Town arasındaki maçlar
Rhyl 19:45 Gresford Athletic Rhyl - Gresford Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Rhyl - Gresford Athletic arasındaki maçlar
Dünya - Club Friendlies
Fredrikstad 00:00 Zenit St. Petersburg II Fredrikstad - Zenit St. Petersburg II takım karşılaştırması ve bahis analizi Fredrikstad - Zenit St. Petersburg II arasındaki maçlar
Raków Częstochowa 10:00 Tychy 71 Raków Częstochowa - Tychy 71 takım karşılaştırması ve bahis analizi Raków Częstochowa - Tychy 71 arasındaki maçlar
Kongsvinger 11:00 Ullensaker / Kisa Kongsvinger - Ullensaker / Kisa takım karşılaştırması ve bahis analizi Kongsvinger - Ullensaker / Kisa arasındaki maçlar
Fredericia 12:00 Vejle Fredericia - Vejle takım karşılaştırması ve bahis analizi Fredericia - Vejle arasındaki maçlar
Hradec Králové İpt Převýšov Hradec Králové - Převýšov takım karşılaştırması ve bahis analizi Hradec Králové - Převýšov arasındaki maçlar
Rostov 15:00 Stabaek Rostov - Stabaek takım karşılaştırması ve bahis analizi Rostov - Stabaek arasındaki maçlar
Sandnes 16:00 Viking Sandnes - Viking takım karşılaştırması ve bahis analizi Sandnes - Viking arasındaki maçlar
PS Kemi 16:30 TP-47 PS Kemi - TP-47 takım karşılaştırması ve bahis analizi PS Kemi - TP-47 arasındaki maçlar
Odra Opole 17:00 Jastrzębie Odra Opole - Jastrzębie takım karşılaştırması ve bahis analizi Odra Opole - Jastrzębie arasındaki maçlar
DC United 23:00 Las Vegas Lights DC United - Las Vegas Lights takım karşılaştırması ve bahis analizi DC United - Las Vegas Lights arasındaki maçlar